Zajmujemy się profesjonalnym montażem wideo rejestratorów klasy PREMIUM marki FineVu 

 

Dlaczego FineVu ?

 

FineVu jest wiodącą światową marką wideorejestratorów należącą do jednego z większych producentów „automotive IT” – firmy FineDigital Inc. z Korei Południowej. Nie od dziś wiadomo, że koreańskie kamery samochodowe są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych na świecie. FineVu należy do tej ścisłej czołówki.

FineVu samodzielnie opracowuje i produkuje wideorejestratory pod własną nazwą. W przeciwieństwie do wielu innych marek, kamery FineVu nie są wytwarzane w ogólnodostępnych zewnętrznych fabrykach z dodanym jedynie logo zamawiającego. FineVu produkuje wideorejestratory we własnej fabryce. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad jakością poczynając od etapu projektowania, poprzez produkcję, finalne testowanie i kończąc na posprzedażnej obsłudze serwisowej.

 

FineVu to bogato wyposażone i zarazem intuicyjnie łatwe w obsłudze wideorejestratory samochodowe o bardzo niskim wskaźniku awaryjności (poniżej 0,2%). W standardowym wyposażeniu znajdują się najlepsze przetworniki optyczne Sony Starvis, GPS, Wi-Fi, profesjonalny tryb parkingowy z układami ochrony akumulatora przed rozładowaniem, informator o fotoradarach, buforowanie strumienia wideo, karta pamięci oraz wiele innowacyjnych rozwiąza.

 

FineVu to marka Nr 1 na koreańskim rynku pod względem udziału w sprzedaży kamer samochodowych.