Ciesz się muzyką, gdy jesteś na wodzie !

Jeśli chcesz wyposażyć lub unowocześnić system audio lub wideo na Swojej łodzi, zadzwoń do nas. Działamy w branży Marine Audio dłużej niż ktokolwiek inny w okolicy oraz dziesiątki zadowolonych motorowodniaków którzy nam zaufali. Rozumiemy że elektronika zainstalowana na łodzi będzie narażona na wilgoć, wibracje i wstrząsy, dlatego oferujemy produkty zaprojektowane tak, aby wytrzymać te ekstremalne warunki. Nasze instalacje są uważane za spełniające standardy referencyjne, co oznacza, że ​​możesz liczyć na to, że nasza instalacja zapewni lata niezawodnej pracy a Tobie i Twoim gościom na pokładzie – pełen relax.

Podkreślenie charakteru jednostki pływającej światłem?

Co powiesz na podświetlenie rufy lub pokładu pływającego Twojego Jachtu? Jesteśmy w stanie zamontować Ci podświetlenie podwodne które nada piękną łunę za Twoja łodzią. Podświetl deck do pływania wieczorową porą a Twoi pasażerowie oszaleją z wrażenia. Możemy również zainstalować oświetlenie Ambiente w każdej części Twojej łodzi czy pokładu. Robi to wrażenie!

Jacht, skuter wodny, motocykl, lub quad ?

Produkty marynistyczne świetnie sprawdzają się również gdy Twoje hobby to : quady, motocykle, buggy czy choćby masz własny wózek golfowy. Ich odporność na warunki atmosferyczne świetnie sprawdzi się na wodzie jak i w terenie off-road czy w powietrzu. Jesteśmy również w stanie zainstalować nagłośnienie, customowe oświetlenie, nawigacje, wyciągarkę i co tylko sobie wymarzysz.

Cenimy Twój czas na wodzie

Terminowo realizujemy nasze instalacje. Jeśli powiemy Ci, że instalacja rozpocznie się w poniedziałek i potrwa trzy dni, mamy na myśli trzy dni. Nie będzie się przeciągać przez dwa tygodnie. Chcemy, abyś miał jak najmniej przestojów, abyś mógł wrócić do cieszenia się życiem na wodzie.

Montaż u Klienta

Dysponujemy stanowiskiem na hali dedykowanym jednostkom pływającym do wysokości i szerokości 4 metrów. Jeśli posiadasz większą łódź, której nie możesz zabrać do naszej pracowni, nie martw się – jako jedni z nielicznych mamy możliwość aby przyjechać na Twoją łódź i przeprowadzić instalację bezpośrednio we wskazanym przez Ciebie miejscu – port, garaż, Twoja posesja czy hangar gdzie zimujesz łódź.

Masz pytania?

Skorzystaj z zakładki Kontakt i porozmawiajmy jak ponieść Twój relax na wodzie na wyższy poziom!

Tymczasem zapraszamy do zapoznania sie niektórymi naszymi instalacjami z zakresu Marine Audio

Cobalt 269

09. 22. 2023

Mastercraft

09. 22. 2023

Seadoo

09. 22. 2023

Yamaha WaveRunner

09. 22. 2023

Yamaha

09. 22. 2023